Koniec gry w pucharach

W środę meczem z Sympatykami Gryfa Słupsk zakończyliśmy zmagania w Pucharze Polski, na boisku przy ul. Zielonej Grab Grapice przegrał 3:8.

Mecz nie zaczął się najlepiej, gdyż już w pierwszych minutach straciliśmy bramkę. Udało się na nią odpowiedzieć trafieniem Patryka Adamowicza, który przerzucił piłkę nad bramkarzem po błędzie obrońcy, lecz to było wszystko na co było nas stać w pierwszej połowie. Gospodarze natomiast zatrzymali się na sześciu trafieniach. Nie pomogła nam też na pewno kontuzja Łukasza Kochanowskiego już w początkowej fazie meczu.

Na drugą część wyszliśmy z trzema zmianami, ale przede wszystkim z większymi chęciami na walkę z pewnymi zwycięstwa rywalami. Drugą bramkę zdobyliśmy po 7 minutach od rozpoczęcia, asystą popisał się wprowadzony w przerwie Fabian Szczepaniak a jej strzelcem ponownie był Loczek. Niestety... siódma bramka dla rywali całkowicie podcięła nam skrzydła, bo chyba tylko Michał wie co chciał zrobić kiwając się z napastnikiem kilka metrów przy swojej bramce ;) Później miejscowi dołożyli jeszcze jedno trafienie i gdy mecz miał się już ku końcowi na strzał z 30 m zdecydował się Kosek i poprawił nam nieco humory wrzucając piłkę za kołnierz kipera rywali.

Skończyły się marzenia o grze w finale PP na Narodowym z Legią, a było już naprawdę blisko. A tak na poważnie, to po raz kolejny tracimy głupie bramki i przegrywamy walkę w środku pola. Albo coś w tej kwestii się zmieni, albo będziemy tracić po kilka bramek w każdym meczu. Tyle na dziś...

Grab Grapice:  Mariusz Sklepowicz (46' Michał Czerwiński) - Mariusz Francuz (46' Sebastian Mielewczyk), Dawid Francuz, Patryk Kos, Krzysztof Szpakowicz - Kamil Buba, Łukasz Kochanowski (10' Sebastian Kulesza), Damian Gafka, Arkadiusz Maciąg (46' Fabian Szczepaniak) - Konrad Czerwiński, Patryk Adamowicz

Bramki:  P. Adamowicz x2 , P. Kos